Volná místa

NAŠE VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA


1. Stavebně montážní zámečník

Pracovní náplň: montáž dveří z polotovarů, zámečnická výroba atypických prvků, občasné pracovní výjezdy na montáže  ( vzhledem k povaze práce není tato pozice vhodná pro ženy )
Počet volných míst: 1
Vzdělání: střední odborné (vyučen)
Plat: 24.000 – 30.000 Kč/měsíc
Pracovní úvazek: od: 6:00 hod. do: 14:30 hod., jednosměnný provoz

Požadujeme : vyučení v oboru, dobrou fyzickou kondici, ŘP skupiny B, flexibilitu, pracovitost a pečlivost, nástup – ihned
Nabízíme :  stravenky,možnost fir.vozu,13.plat,bonusy/prémie,příspěvek na pojištění odpovědnosti, stabilní a dlouhodobé zaměstnání, profesní růst

2. Pracovník na strojní ohýbačce

Pracovní náplň: ohýbání tenkých plechů ( vzhledem k povaze práce není tato pozice vhodná pro ženy )
Počet volných míst: 1
Vzdělání: střední odborné (vyučen)
Plat: 23.000 – 30.000 Kč/měsíc
Pracovní úvazek: od 6:00 hod. do 14:30 hod., jednosměnný provoz

Požadujeme: vyučení v oboru, flexibilitu a spolehlivost, dobrý zdravotní stav bez omezení, nástup možný ihned
Nabízíme:  jednosměnný provoz,13.plat, bonusy/prémie, stravování, stabilní a dlouhodobé zaměstnání, profesní růst

Pracoviště (adresa): P-SYSTEMS s.r.o. - divize sendvičové panely, V Kasárnách 906, 566 01 Vysoké Mýto (za bývalou Billou) 
Kontaktní osoba: p. Teplá Lenka
Tel.: 465 320 863
E-mail: tepla@p-systems.cz


 

Výroba
sendvičových panelů
Firma P-SYSTEMS s.r.o. byla založena v roce 2000 a je v české republice jediným výrobcem sendvičových panelů s tepelnou izolací z polystyrenu.
Tradice výroby sendvičových panelů v ČR je však mnohem delší a sahá až do roku 1994. Za tuto dobu prošel celý systém výroby i montáží těchto panelů
další
Výroba
polystyrenu
Rok 2009 byl významný výstavbou nového závodu na výrobu EPS a zároveň pak na zahájením vlastní výroby a prodeje pěnového polystyrenu. Z fondu Evropské unie v rámci projektu OPPI NEMOVITOSTI se nám podařilo získat dotaci na výstavbu haly, technologie na výrobu EPS byla financována zejména z vlastních zdrojů.
Firma P-SYSTEMS Vám tak v dnešní době může nabídnout ucelené dodávky pro opláštění či zateplení Vašich objektů. P-SYSTEMS s.r.o. je 100% česká firma a zejména na český trh orientovaná, nicméně z důvodu vysoké kvality a rychlosti dodávek míří část naší produkce také do zahraničí.
další