Izolace plochých střech

montované haly 2

Hlavní náplní této divize je provádění kompletních dodávek střešních plášťů plochých střech, použitím tuzemských a zahraničních technologií. Tato divize vznikla v r. 2010 a stala se nedílnou součástí celé firmy.

Divize ploché střechy nabízí :
 
  • kompletní dodávky střešních plášťů z PVC folie
  • skládaný plášť s EPS, minerální vatou, COMBI ROOF
  • rekonstrukce plochých střech
  • technické poradenství v oblasti navrhování střech
  • dodávky a montáže nosných trapézových plechů

Součástí dodávek je i zpracování jednotlivých detailů, či spolupráce při návrhu nejvhodnější skladby střešního pláště z hlediska tepelných ztrát, požární odolnosti atd.

REFERENCE a KONTAKTY naleznete zde:

www.p-systemsstrechy.cz

 
 
  

Výroba
sendvičových panelů
Firma P-SYSTEMS s.r.o. byla založena v roce 2000 a je v české republice jediným výrobcem sendvičových panelů s tepelnou izolací z polystyrenu.
Tradice výroby sendvičových panelů v ČR je však mnohem delší a sahá až do roku 1994. Za tuto dobu prošel celý systém výroby i montáží těchto panelů
další
Výroba
polystyrenu
Rok 2009 byl významný výstavbou nového závodu na výrobu EPS a zároveň pak na zahájením vlastní výroby a prodeje pěnového polystyrenu. Z fondu Evropské unie v rámci projektu OPPI NEMOVITOSTI se nám podařilo získat dotaci na výstavbu haly, technologie na výrobu EPS byla financována zejména z vlastních zdrojů.
Firma P-SYSTEMS Vám tak v dnešní době může nabídnout ucelené dodávky pro opláštění či zateplení Vašich objektů. P-SYSTEMS s.r.o. je 100% česká firma a zejména na český trh orientovaná, nicméně z důvodu vysoké kvality a rychlosti dodávek míří část naší produkce také do zahraničí.
další