Montované haly

montované haly 2

Firma P-SYSTEMS je od r. 2001 také dodavatelem montovaných hal se širokou možností využití. Skladové haly, výrobní montované haly, autosalony, sportovní haly. Rozměry a tvary ocelových hal jsou variabilní a jsou dodávány na základě požadavků investora. Jednou ze speciálních činností je i rekonstrukce hal. Dále jsme dodavateli opláštění stěn a střech.

Pro ucelenou nabídku hal dodáváme následující prvky:
  • Vrata: Sekční vrata s elektrickým nebo manuálním pohonem, skládací nebo dvoukřídlá
  • Okna, dveře a další vstupní otvory
  • Prosvětlovací prvky do stěnových panelů
  • Střešní obloukové světlíky
  • Odvětrávací prvky


Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Image 12 -

Image 13 -

Výroba
sendvičových panelů
Firma P-SYSTEMS s.r.o. byla založena v roce 2000 a je v české republice jediným výrobcem sendvičových panelů s tepelnou izolací z polystyrenu.
Tradice výroby sendvičových panelů v ČR je však mnohem delší a sahá až do roku 1994. Za tuto dobu prošel celý systém výroby i montáží těchto panelů
další
Výroba
polystyrenu
Rok 2009 byl významný výstavbou nového závodu na výrobu EPS a zároveň pak na zahájením vlastní výroby a prodeje pěnového polystyrenu. Z fondu Evropské unie v rámci projektu OPPI NEMOVITOSTI se nám podařilo získat dotaci na výstavbu haly, technologie na výrobu EPS byla financována zejména z vlastních zdrojů.
Firma P-SYSTEMS Vám tak v dnešní době může nabídnout ucelené dodávky pro opláštění či zateplení Vašich objektů. P-SYSTEMS s.r.o. je 100% česká firma a zejména na český trh orientovaná, nicméně z důvodu vysoké kvality a rychlosti dodávek míří část naší produkce také do zahraničí.
další