Profil společnosti

Image 0 -

Tradice výroby sendvičových panelů s izolací z polystyrenu v ČR sahá až do roku 1994.
Firma P-SYSTEMS vznikla v roce 2000 a za celou tuto dobu prošel celý systém výroby i montáží vývojem až do jeho dnešní moderní podoby.

Z původních pronajatých výrobních prostor v areálu nynějších Poličských strojíren se v roce 2006 přestěhovala výroba do Vysokého Mýta. Tomu předcházela výstavba nového moderního závodu, přičemž realizace celého projektu se uskutečnila za podpory evropské unie (OPPP REALITY). Dalším významným krokem v témž roce pak byl nákup nové laminovací linky, také tato investice byla podpořena Evropskou unií (program Phare – technologie). V letech 2008 a 2009 pak byla linka dovybavena dalšími periferiemi, takže v současné době disponujeme moderním závodem, kde lze připravit téměř veškeré komponenty pro realizaci našich zakázek

Rok 2009 byl významný výstavbou nového závodu na výrobu EPS a zároveň pak na zahájením vlastní výroby a prodeje pěnového polystyrenu. Z fondu Evropské unie v rámci projektu OPPI NEMOVITOSTI se nám podařilo získat dotaci na výstavbu haly, technologie na výrobu EPS byla financována zejména z vlastních zdrojů.

Firma P-SYSTEMS Vám tak v dnešní době může nabídnout ucelené dodávky pro opláštění i zateplení Vašich objektů. P-SYSTEMS s.r.o. je 100% česká firma a zejména na český trh orientovaná, nicméně z důvodu vysoké kvality a rychlosti dodávek míří část naší produkce také do zahraničí.

VÝROBA SENDVIČOVÝCH PANELŮ

V současné době nabízíme sendvičové panely stěnové (PS, WS) a střešní (PR, WR), jejichž jádro je tvořeno buď polystyrenem nebo minerální vatou. Variabilita našich výrobků je zajištěna jednak výběrem profilace, kde zákazníci mohou vybírat až ze 4 různých typů, jednak širokou škálou barevných odstínů (v celém rozsahu vzorníku barev RAL). Panely jsou vyráběny v tloušťkách od 50 do 250 mm, jejich šíře je 1000 mm a délka panelů je libovolná podle požadavků zákazníka. Prakticky je omezena pouze dopravními a manipulačními možnostmi. Nejčastěji používaným povrchovým materiálem je žárově zinkovaný plech, ale nabízíme i další typy, jako plech nerezový apod. Technické informace naleznete u dokumentace ke stažení.

Součástí závodu na výrobu sendvičových panelů je divize výroby klempířských prvků a ostatních aplikací (dveře, vrata, světlíky).

VÝROBA POLYSTYRENU

Pěnový polystyren (EPS) vyrábíme ve standardních variantách a to jako tradiční bílý a dále pak tzv. černý, kdy se příměsí grafitu získává výrobek nové generace s lepšími tepelně-izolačními vlastnostmi. Dle rozlišení napětí v tlaku se výrobky dále dělí na polystyren fasádní, střešní, podlahový a soklový. Rozměry, typy balení a další informace naleznete v dokumentech ke stažení.

Výrobou a prodejem polystyrenu však naše nabídka nekončí – pro naše zákazníky poskytujeme odborné poradenství v oblasti zateplení a izolačních materiálů a přímo z našeho skladu společně s polystyrenem nabízíme komplexní sortiment dalších izolačních materiálů včetně drobného spojovacího materiálu pro montáž zateplovacích prvků.

Na objednávku pak nabízíme výrobu atypických dílců, mezi nejžádanější zde patří spádové klíny pro střešní izolace.

REALIZACE STAVEB

Již od počátku existence firmy není společnost P-SYSTEMS zdaleka jen firmou výrobní. Našim zákazníkům nabízíme v podstatě zcela kompletní dodávky tzv. na klíč.

Spolupráce obvykle začíná konzultací s některým z našich techniků, který zákazníkovi nabídne optimální typ panelů, pomůže s výběrem dalších prvků (výplň stavebních otvorů jako dveře, vrata, světlíky) a připraví veškerou dokumentaci. Následuje zajištění dopravy a vlastní montáž, kterou pro Vás provede buď náš montážní tým či zkušené spolupracující montážní firmy. Vaše veškerá komunikace po celou dobu přípravy, průběhu stavby až po předání díla probíhá s jedním odborníkem, který je připraven zajistit vše pro Vaši plnou spokojenost. Ve spolupráci s naší divizí „Izolace“ (výroba polystyrenu) dodáváme a montujeme i systémy plochých střech včetně trapézových plechů. Také v tomto případě je pro nás poradenská a konzultační činnost samozřejmostí. Firma P-SYSTEMS zná potřeby svých zákazníků a umí jim nabídnout kvalitu za rozumnou cenu.

Výroba
sendvičových panelů
Firma P-SYSTEMS s.r.o. byla založena v roce 2000 a je v české republice jediným výrobcem sendvičových panelů s tepelnou izolací z polystyrenu.
Tradice výroby sendvičových panelů v ČR je však mnohem delší a sahá až do roku 1994. Za tuto dobu prošel celý systém výroby i montáží těchto panelů
další
Výroba
polystyrenu
Rok 2009 byl významný výstavbou nového závodu na výrobu EPS a zároveň pak na zahájením vlastní výroby a prodeje pěnového polystyrenu. Z fondu Evropské unie v rámci projektu OPPI NEMOVITOSTI se nám podařilo získat dotaci na výstavbu haly, technologie na výrobu EPS byla financována zejména z vlastních zdrojů.
Firma P-SYSTEMS Vám tak v dnešní době může nabídnout ucelené dodávky pro opláštění či zateplení Vašich objektů. P-SYSTEMS s.r.o. je 100% česká firma a zejména na český trh orientovaná, nicméně z důvodu vysoké kvality a rychlosti dodávek míří část naší produkce také do zahraničí.
další