Volná místa

 

Stavebně - montážní dělník na stavbě po celé ČR

Pracovní náplň: Montáž sendvičových panelů po celé ČR, preferujeme bydliště v oblasti Poličky a Svitav, ( vzhledem k povaze práce není tato pozice vhodná pro ženy )
Počet volných míst: 1
Vzdělání: střední odborné (vyučen)
Plat: 35.000 – 45.000 Kč/měsíc
Pracovní úvazek: pondělí až pátek - turnusové služby

Požadujeme : výhodou je zkušenost s montážními pracemi ocelové konstrukce a sendvičových panelů, flexibilita, fyzická zdatnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav bez omezení
Nabízíme : stravenkový paušál, bonusy/prémie, pojištění odpovědnosti, profesní růst stabilní a dlouhodobé zaměstnání
Nástup dohodou


P-SYSTEMS s.r.o. - Dráby 542 , 566 01 Vysoké Mýto
Kontaktní osoba: p. Veselá Pavlína
Tel.: 465 526 301
E-mail: vesela@p-systems.cz

Výroba
sendvičových panelů
Firma P-SYSTEMS s.r.o. byla založena v roce 2000 a je v české republice jediným výrobcem sendvičových panelů s tepelnou izolací z polystyrenu.
Tradice výroby sendvičových panelů v ČR je však mnohem delší a sahá až do roku 1994. Za tuto dobu prošel celý systém výroby i montáží těchto panelů
další
Výroba
polystyrenu
Rok 2009 byl významný výstavbou nového závodu na výrobu EPS a zároveň pak na zahájením vlastní výroby a prodeje pěnového polystyrenu. Z fondu Evropské unie v rámci projektu OPPI NEMOVITOSTI se nám podařilo získat dotaci na výstavbu haly, technologie na výrobu EPS byla financována zejména z vlastních zdrojů.
Firma P-SYSTEMS Vám tak v dnešní době může nabídnout ucelené dodávky pro opláštění či zateplení Vašich objektů. P-SYSTEMS s.r.o. je 100% česká firma a zejména na český trh orientovaná, nicméně z důvodu vysoké kvality a rychlosti dodávek míří část naší produkce také do zahraničí.
další