vyrábíme a dodáváme
sendvičové panely & polystyren

Český výrobce a dodavatel sendvičových panelů & polystyrenu

Společnost P-SYSTEMS s.r.o. je specialistou na sendvičové panely již od roku 2000. Nabízíme sendvičové panely stěnové s izolací EPS, sendvičové panely stěnové s izolací minerální vaty a sendvičové panely střešní. Sendvičové panely naše společnost P-SYSTEMS s.r.o. dodává s kotevním a spojovacím materiálem. Všechny dodané sendvičové panely Vám nejen dodáme, ale provedeme i kompletní montážní práce a konzultační činnost pro přípravu projektů a objednávek na sendvičové panely P-SYSTEMS s.r.o.
Tradice výroby sendvičových panelů
další
+420 465 324 817
Pěnový polystyren (EPS) vyrábíme ve standartních variantách a to jako tradiční bílý polystyren a tzv. černý polystyren, kdy se příměsí grafitu získává výrobek nové generace s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Dle rozlišení napětí v tlaku se výrobky dále dělí na polystyren fasádní, polystyren střešní, polystyren podlahový a polystyren soklový. Výrobou a prodejem polystyrenu však naše nabídka nekončí – poskytujeme odborné poradenství v oblasti zateplení a izolačních materiálů. Přímo z našeho skladu také nabízíme komplexní sortiment dalších izolačních materiálů včetně drobného spojovacího materiálu pro montáž zateplovacích prvků.
další

Montované haly

Firma se specializuje nejen na sendvičové panely, polystyren a izolace plochých střech, ale i na montované haly. Dodává montované haly se širokou škálou možností využití. Nabízí montované haly jako skladové haly, montované haly, sportovní haly. Rozměry a tvary montované haly jsou variabilní a jsou dodávány na základě požadavků investora. Firma provede také rekonstrukci montované haly. Nedodává pouze montované haly, ale i opláštění stěn a střech.

Zeptejte se odborníka

Izolace plochých střech

Společnost nenabízí pouze sendvičové panely, polystyren a montované haly, ale provádí také izolace plochých střech. Izolace plochých střech vznikla jako další divize společnosti v roce 2010. Izolace plochých střech se stala nedílnou součástí celé firmy. V rámci izolace plochých střech jsou prováděny kompletní dodávky střešních plášťů plochých střech. Izolace plochých střech je prováděna s využitím tuzemských a zahraničních technologií.

Zeptejte se odborníka

Izolační materiál

Společnost P-SYSTEMS s.r.o. také dodává izolační materiál. Izolační materiál, který zde naleznete, je kotevní technika pro ploché střechy a příslušenství. Další nabízený izolační materiál je příšlušenství k zateplovacím systémům, k dostání jsou například různé hmoždinky, profily, šrouby, kotvy, hmoždinky, podložky, mamžety, podomítkové lišty a další. Také poskytuje izolační materiál jako profily pro mokré omítání a spojovací materiál.

Zeptejte se odborníka

Klempířské prvky

Firma P-SYSTEMS s.r.o. se již od svého založení zaměřuje na klempířské prvky. Veškeré klempířské prvky nabízíme v široké škále barev RAL. Stříháme tabule plechů ze svitků do tl. 0,6 mm. Specializace na klempířské prvky zahrnuje výrobu lemovacích prvků na stavby ze sendvičových panelů nebo trapézových plechů. Klempířské prvky jsou opatřeny ochrannou folií. Zhotovené klempířské prvky dovážíme vlastní dopravou.

Zeptejte se odborníka


logo EU
logo EU

Snižujeme spotřebu energií za přispění financí z EU díky OP PIK

Výroba expandovaného polystyrenu je proti dalším stavebním materiálům sice méně náročná na energii, ale dokážeme její spotřebu dále snížit. Během první etapy jsme nahradili výbojkové osvětlení hal za LED svítidla a stávající elektrické pohony za efektivnější motory tříd IE2 a IE3. Současně jsme doplnili technologickou linku o rekuperátor energie vodní páry, jejíž příprava se na spotřebě energií podílí nejvýznamněji. Snížili jsme díky tomu i spotřebu vody a chemikálií nutných k její úpravě. V rámci druhé etapy jsme osadili střechu haly fotovoltaickou elektrárnu. Vyrobenou elektřinu prakticky beze zbytku zužitkováváme přímo ve výrobě a k nabíjení manipulační techniky. Opatření jsou spolufinancována z Evropského fondu pro regionální rozvoj formou dotačního programu Úspory energií – Výzva I Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

INVESTICE VEDOUCÍ K ÚSPOŘE ENERGIÍ ke stažení zde >>etržby
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
GDPR
Zpracování osobních údajů - více informací zde.

Oznamování protiprávního jednání / Whistleblowing. - více informací zde.